Nech je vaša obývačka jedinečná a štýlová
Barokko sedačky

BAROKKO

SEDAČKY

Barokko sedačky zaujmú sofistikovaným retro-moderným dizajnom. Starostlivo navrhnutý dizajn v kombinácii s retro štýlom je jednou z vlastností tejto trojmiestnej sedačky, ktorá nielenže vyzerá fantasticky ako obyčajná posteľ, ale dáva taký pocit hneď, ako si do nej sadnete. Elegantným dizajnom a ladnosťou pripomína „stroj času“, ktorý pri sedení vytvára neuveriteľný pocit pohodlia. Vďaka svojej robustnosti a veľkým bočným a zadným stranám v porovnaní s tenkým a elegantným stojanom vám dá pri sledovaní pozor, aby ste sa vznášali. Ďalším štylistickým aspektom Barokko sedačky je, že je zariadená v niekoľkých rôznych farbách a v kombinácii s rôznymi vzormi a materiálmi stojana, na ktorom stojí. Vďaka tomu všetkému je tento model neuveriteľne prispôsobiteľný vašim potrebám a vkusu.
K

aždá obývačka má svoj vlastný príbeh. Príbeh našich životov, príbeh našich spomienok. A každý kus nábytku v ňom rozpráva svoj vlastný malý príbeh. Objavte fantastickú kolekciu nábytku do obývacej izby, ktorá vám spríjemní život. U nás nájdete špičkové rohové a rozkladacie sedačky, kreslá, komody, taburetky a konferenčné stolíky. Garantujeme vám, že s výsledkom budete 100% spokojní ako stovky našich zákazníkov.

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. View more
Akceptovať
Odmietnuť