Nech je vaša obývačka jedinečná a štýlová
Wind sedačky

WIND

SEDAČKY

Elektromotorické relaxačné mechanizmy uľahčujú hľadanie polohy, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni. Mechanizmus umožňuje transformáciu sedadiel zo sediacej polohy do polohy ležmo-relaxačnú pre relaxáciu. Zvyšovanie štandardu v modernom štýle, lákavé hlboké sedadlá s dokonalými líniami robia z tejto súpravy tú správnu voľbu pre vybavenie vášho domu. Wind sedačky ponúkajú široký výber prvkov, okrem štandardných, dvojmiestnych, jednomiestnych, segmentových a rohových, ponúka možnosť inštalácie neobvyklého stola Wind, ktorý dodá súprave úplne nový tvar a dizajn.
K

aždá obývačka má svoj vlastný príbeh. Príbeh našich životov, príbeh našich spomienok. A každý kus nábytku v ňom rozpráva svoj vlastný malý príbeh. Objavte fantastickú kolekciu nábytku do obývacej izby, ktorá vám spríjemní život. U nás nájdete špičkové rohové a rozkladacie sedačky, kreslá, komody, taburetky a konferenčné stolíky. Garantujeme vám, že s výsledkom budete 100% spokojní ako stovky našich zákazníkov.

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. View more
Akceptovať
Odmietnuť